Titles you rated
Primal FearRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 3.0