Titles you rated
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Ensemble Stars!! Tsuioku Selection CrossroadRated ★ 4.0
Ensemble Stars!Rated ★ 5.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 2.5
IDOLiSH7Rated ★ 2.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 4.0