Movies
Ratings
840
The Hateful EightRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 1.5
The Lost BladesmanRated ★ 2.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 3.0
DrivenRated ★ 2.5
Rough PlayRated ★ 2.5
The PeacemakerRated ★ 3.0- Running WildRated ★ 3.5
Broken ArrowRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0