Movies
Ratings
141 Lords of DogtownRated ★ 4.0 Lords of DogtownRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 Joint Security AreaRated ★ 3.5 Joint Security AreaRated ★ 3.5
 Wreck-It RalphRated ★ 3.5 Wreck-It RalphRated ★ 3.5
 Love on DeliveryRated ★ 4.0 Love on DeliveryRated ★ 4.0
 King of ComedyRated ★ 4.0 King of ComedyRated ★ 4.0
 Shaolin SoccerRated ★ 4.0 Shaolin SoccerRated ★ 4.0
 Kung Fu HustleRated ★ 2.0 Kung Fu HustleRated ★ 2.0
 Django UnchainedRated ★ 3.5 Django UnchainedRated ★ 3.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0 Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
 The TerrorizerRated ★ 4.5 The TerrorizerRated ★ 4.5
 That Day, on the BeachRated ★ 4.0 That Day, on the BeachRated ★ 4.0
 Fallen AngelsRated ★ 3.5 Fallen AngelsRated ★ 3.5
 To LiveRated ★ 4.5 To LiveRated ★ 4.5
 Thelma & LouiseRated ★ 2.5 Thelma & LouiseRated ★ 2.5
 Moving OnRated ★ 2.0 Moving OnRated ★ 2.0
 A City of SadnessRated ★ 3.0 A City of SadnessRated ★ 3.0
 The Boys from FengkueiRated ★ 3.0 The Boys from FengkueiRated ★ 3.0
 A Summer at Grandpa'sRated ★ 3.5 A Summer at Grandpa'sRated ★ 3.5
 The Florida ProjectRated ★ 4.5 The Florida ProjectRated ★ 4.5