Titles you rated
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5