Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 2.5