Titles you rated
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
The King's FaceRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.5
Run, Jang MiRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0
- Smile, YouRated ★ 4.0