Movies
Ratings
346
HyakuemuRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5