Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 4.5
Younger Season 7Rated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5