Movies
Ratings
316
DisconnectRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 1.0
Hollow ManRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Sad MovieRated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0