Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0