Movies
Ratings
603
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5