Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0