Movies
Ratings
408
SupermanRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 2.5
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient WeaponRated ★ 4.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0