Movies
Ratings
732
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.5
MothersRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0