Series
Ratings
148
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0