Series
Ratings
118
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0