Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5