Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5