Movies
Ratings
268
The ExorcistRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Meet the FockersRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0