Titles you rated
ShrekRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0