Movies
Ratings
215
LawlessRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Seeking JusticeRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Eternal EmpireRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0
ThunderballRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 1.0