Movies
Ratings
71
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 1.0
The TowerRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0