Movies
Ratings
53
Perfect GameRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0