Movies
Ratings
509
Paris is BurningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Rendezvous in ParisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 2.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 0.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0