Series
Ratings
160
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5