Series
Ratings
15
The Queen's GambitRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0