Movies
Ratings
64
HulkRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0