Movies
Ratings
29 AkiraRated ★ 5.0 AkiraRated ★ 5.0
 UsRated ★ 4.0 UsRated ★ 4.0
 ArrivalRated ★ 5.0 ArrivalRated ★ 5.0
 F1: The MovieRated ★ 1.5 F1: The MovieRated ★ 1.5
 Look BackRated ★ 4.5 Look BackRated ★ 4.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
 ExhumaRated ★ 2.5 ExhumaRated ★ 2.5
 EscapeRated ★ 3.0 EscapeRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.5 The Boy and the HeronRated ★ 4.5
 Last MileRated ★ 2.5 Last MileRated ★ 2.5
 Raise the Red LanternRated ★ 5.0 Raise the Red LanternRated ★ 5.0
 Magic in the MoonlightRated ★ 4.5 Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
 Green BookRated ★ 5.0 Green BookRated ★ 5.0
 MinionsRated ★ 4.5 MinionsRated ★ 4.5
 PunchRated ★ 0.5 PunchRated ★ 0.5
 Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5 Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
 ExitRated ★ 4.5 ExitRated ★ 4.5
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0