Titles you rated
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0