Movies
Ratings
665
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MegRated ★ 2.5
The NunRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
The New MutantsRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5