Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0