Movies
Ratings
63
The ReboundRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Georgia O'KeeffeRated ★ 5.0
A Royal AffairRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0