Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0