Titles you rated
FluRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Iron SkyRated ★ 1.0
The CoreRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0