Titles you rated
The Best OfferRated ★ 3.5
Sliding DoorsRated ★ 3.5
PilgrimageRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 4.5
Larry CrowneRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
CherryRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Chaos WalkingRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0