Titles you rated
QuickRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5