Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5