Movies
Ratings
100
If OnlyRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0