Series
Ratings
50
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 0.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5- 쿵야쿵야Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0