Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Great Season 2Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 0.5