Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0