Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The DealRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Royal Space Force - The Wings Of HonneamiseRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
The KingmakerRated ★ 3.5- Godzilla Minus One/CRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5