Movies
Ratings
455
HelplessRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5