Titles you rated
GloveRated ★ 3.5
PiratesRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
Kung Fu DunkRated ★ 2.0
Cop OutRated ★ 4.5
Ong Bak 3Rated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0