Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5