Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 5.0
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0- ポケットモンスター ベストウイッシュ シーズン2 デコロラアドベンチャーDa!Rated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BEYOND OADRated ★ 5.0
- Blood Blockade Battlefront OADRated ★ 5.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 5.0