Titles you rated
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Miss Night and DayRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Queen of DivorceRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5