Series
Ratings
34
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Devilish JoyRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5