Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 1.5
Ted 2Rated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0